Telefon
WhatsApp
  • Tacettin Veli, Tacettin Veli Blv. No:28 Melikgazi / Kayseri
  • oguzhan@bennaproje.com.tr
  • 0 533 499 67 29
Hakkımızda

Hakkımızda

KURUCUMUZ
Kurucumuz Nefika BOYLU 5 Farklı alanda uzmanlaşmış (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Sosyal Hizmetler, İşletme, Ekonomi ve Mali Analiz, Muhasebe, İngilizce ) eğitimli bir insandır. Ayrıca Eğitim Psikolojisi ve Ekonomi alanlarında Yüksek Lisans yapmıştır.
Herşey sevgiyle başlar, ilkesidir!
HAKKIMIZDA
Mülkiyeti Akıl Küpü 'ne ait olup 3 katlı, 600m2 kapalı alanı, 600m2 oyun bahçesi bulunmaktadır. Kayseri'nin gürültüsünden uzak, temiz bir havada eğitimli kadromuz ile sizlerin en değerli varlıkları olan çocuklarımızın, okul öncesi bakım ve eğitimlerini üstlenmekteyiz. Üç adet servis aracımız mevcuttur. Kreş içinde, çocuklarımızın eğlenirken zarar görmelerini engelleyen, aynı zamanda öğrenmelerini daha eğlenceli hale getiren bir ortam hazırlanmıştır. Uyku odamız diğer sınıflarımızdan ayrıdır. Faaliyet sınıflarımız dışında, ayrı bir müzik odası, resim atölyesi ve satranç-drama ve spor salonu dizayn edilmiştir. Yemekhane ile mutfağın yeri güvenlik açısından ayrıdır. Genel olarak öğrencilerimizin rahat edeceği her sınıfta büyük çift cam güneş alan ferah bir ortam hazırlanmıştır.


 VİZYONUMUZ
HERŞEY SEVGİYLE BAŞLAR İLKEMİZDİR! Bu ilkeye bağlı kalmakla birlikte çağdaş, güvenilir ve alanında en iyisi olan bir eğitim kurumu olmaktır!
MİSYONUMUZ
Öğrencilerimizin, Uzman psikolog ve eğitmenlerimiz eşliğinde Atatürk ve ilkelerine bağlı, kendisiyle barışık, paylaşmayı bilen kendine güvenen uygar bireyler olarak gelişmelerine yardımcı olmaktır.